Cennik - ślusarz

Ceny usług ślusarskich mogą różnić się w zależności od rodzaju zadania czy stopnia jego skomplikowania. Różne są także stawki w mniejszych i większych miastach. Warto jednak sprawdzić, jak wyglądają średnie koszty usług ślusarskich, z których chcielibyśmy skorzystać w mieszkaniu albo prowadzonej firmie. Cennik ślusarza zawsze będzie obejmował kilka pozycji, z montażem zamków na czele i uzupełniającym zakres obsługi serwisem zamków.

Cennik Ślusarz

Pogotowie zamkowe wyspecjalizowane w usługach ślusarskich

Szukając firmy, która zatrudnia dobrych ślusarzy, na pewno warto skierować swoją uwagę na rekomendowane placówki Pogotowia zamkowego. Jako firma z ponad 25-letnim doświadczeniem jest w stanie zapewnić wysoki poziom obsługi i szeroki zakres usług ślusarskich – ceny, które są atrakcyjne dla klientów, to jeden z najważniejszych atutów. W Pogotowiu ślusarskim możemy zamówić dowolnie wybraną usługę, a także skonsultować się co do wyboru zamków do drzwi, a nawet zakupić wybrane modele, by kompleksowo załatwić wszystkie sprawy ślusarskie w jednym miejscu.

Cennik usług ślusarskich 2023

Wśród najpilniejszych usług ślusarskich trzeba wymienić awaryjne otwieranie zamków. Ceny tych prac wykonywanych przez dobrych ślusarzy uzależnione są m.in. od trudności samego zadania. Awaryjne otwieranie mieszkań w przypadku zwykłych zamków do drzwi to koszt rzędu 200 zł wzwyż. Natomiast przy wkładkach atestowanych przygotujmy się na kwotę od 180 zł. Z kolei w przypadku pomocy ślusarza przy zatrzaśniętych drzwiach antywłamaniowych cena usługi ślusarskiej będzie sięgała min. 200 zł. Warto też wspomnieć, ile kosztuje awaryjne otwieranie samochodówceny otwierania zamków samochodowych kształtują się w okolicach 200 zł, a tych podwójnie ryglowanych od 250 zł. Profesjonalni ślusarze zawsze zaprezentują wysokość kosztów i dopasują metody pracy do konkretnej sytuacji.

Od czego zależy cena zamka do drzwi?

Jak była mowa na początku, dobre Pogotowie zamkowe poza szerokim zakresem obsługi zaoferuje nam również szeroki wybór różnego rodzaju zabezpieczeń do domu czy biura. Wśród najczęściej wybieranych przez klientów modeli są zamki wpuszczane, ale oferta obejmuje też spory wybór zamków nawierzchniowych. W tym miejscu należy pamiętać, że wybór idealnego zamka do drzwi zależy od kilku kryteriów, które powinien spełnić. Na pewno trzeba go dobrać do samych drzwi, które dzielą się na standardowe oraz drzwi antywłamaniowe. Nie bez znaczenia jest ich budowa czy zastosowane materiały. Dalej, istotna jest także grubość drzwi, ponieważ w tych cieńszych nie zamontujemy na przykład zamków wpuszczanych, które osadza się w środku. W takim przypadku trzeba wykonać montaż zamka nawierzchniowego, który znajduje się na drzwiach. Ślusarze wymieniają jeszcze kilka kryteriów, np. długość wkładki do zamka czy sposób otwierania zamka – za pomocą tzw. gałki lub na klucz. Gdy już zdecydujemy się na konkretny model, wówczas warto sprawdzić cennik zamków do drzwi, by wiedzieć, jaki będzie koszt usługi ślusarskiej.

Ceny zamków do drzwi w Pogotowiu ślusarskim

Ceny zamków do drzwi, które obejmują nie tylko sam produkt, ale też pracę ślusarza i jego dojazd, kształtują się następująco:

·       montaż zwykłej wkładki do drzwi zazwyczaj wynosi od 120 zł,

·       montowanie wkładki atestowanej to z kolei koszt od 180 zł,

·       montaż zamka wpuszczanego o standardowej budowie – od 120 zł,

·       w przypadku zamka wpuszczanego klasy C jego montaż kosztuje od 250 zł,

·       montaż zamka nawierzchniowego wynosi od 120 zł,

·       zamek nawierzchniowy klasy C zamontujemy od 250 zł.

Ile kosztują usługi ślusarskie, cenaIle kosztują usługi ślusarskie, cena