Zamki do drzwi Keso

Zamki Keso spełniają oczekiwania wymagających osób

Z całą pewnością można powiedzieć, że zamki do drzwi Keso są przeznaczone dla osób o największych wymaganiach. Nie bez powodu plasują się one w czołówce najlepszych zabezpieczeń, jakie można zastosować w mieszkaniu i domu, firmie bądź obiekcie użyteczności publicznej. Marka ta słynie ze swojej niezawodności, a także precyzji wykonania, tak typowej dla szwajcarskich zamków do drzwi i wielu innych produktów. Ponad 50 lat doświadczenia w wytwarzaniu zabezpieczeń przyczyniło się do osiągnięcia bardzo wysokiego poziomu i równie wysokiej renomy producenta zamków Keso. Produkty tej firmy są doceniane zarówno przez ślusarzy, jak i przez użytkowników, którzy zdecydowali się na ich montaż we własnych domach bądź biurach. W ramach wyjątkowo szerokiej oferty można wyróżnić zamki nawierzchniowe oraz zamki wpuszczane Keso, a także wiele serii, które obejmują niezawodne modele o różnym przeznaczeniu.

Zamki do drzwi Keso

Profesjonalni ślusarze podpowiadają, jak wybrać zamek Keso

Zapoznając się z ofertą wspomnianego producenta zamków, można odnieść wrażenie, że bez szczegółowego rozpoznania tematu podjęcie decyzji będzie niemal niemożliwe. Tak szeroki wachlarz oferuje nam znana szwajcarska firma – jednak z pomocą doświadczonych ślusarzy z Pogotowia zamkowego wybór staje się znacznie łatwiejszy i wręcz oczywisty. Przede wszystkim należy wyjść od podstawowej funkcji, jaką spełnia każdy zamek do drzwi. Jest to konieczność zagwarantowania bezpieczeństwa domownikom bądź użytkownikom danego lokalu, ochrona zgromadzonego w nim mienia, a także wiążący się z tym komfort i spokój psychiczny. Można powiedzieć, że każdy zamek Keso spełnia wymienione wyżej funkcje. Następnie znaczenie ma to, gdzie chcemy wykonać montaż zamków – czy będą one umiejscowione w drzwiach wejściowych do domu, czy mają być dodatkowym zabezpieczeniem w biurze, a może w obiekcie, który świadczy usługi hotelowe? Biegły, dobry ślusarz pomoże dokonać optymalnego wyboru, prezentując modele w ramach prowadzonej sprzedaży zamków.

Różne rodzaje zamków do drzwi Keso i montaż

Wśród różnych zamków do drzwi Keso na uwagę zasługują szczególnie te modele:

  • Zamek do drzwi Keso ENTR – to tzw. inteligentne zamki do drzwi, które oferują kontrolę dostępu oraz kilka sposobów wygodnego otwierania. Dają bardzo wysoką ochronę oraz możliwość kontrolowania wchodzących osób.
  • Zamek do drzwi Keso Omega – chętnie wybierane mechaniczne zamki, które mają niepowtarzalne klucze.
  • Zamek Keso Mozyelektroniczny zamek do drzwi, z możliwością otwarcia na indywidualny kod PIN. Można w nim też zaprogramować konkretne godziny otwierania drzwi.
  • Zamek Keso Genie – stanowi połączenie zamka elektronicznego i mechanicznego (ma tradycyjny klucz oraz elektroniczną wkładkę do zamka, która odczytuje i zapamiętuje otwieranie drzwi).

Bez względu na rodzaj wybranego zabezpieczenia, montaż zamka należy powierzyć specjaliście z Pogotowia ślusarskiego. Fachowiec zadba o poprawny i dokładny przebieg całej instalacji, aby zamki Keso mogły spełniać swoje zadanie celująco.