Zamki nawierzchniowe

Doskonała jakość usług ślusarskich w Pogotowiu zamkowym

Placówka Pogotowia zamkowego, która obecna jest na rynku usług ślusarskich już od 25 lat, cieszy się bardzo wysoką renomą i zaufaniem tysięcy klientów. Wyszkoleni specjaliści, którzy potrafią przeprowadzić każde zadanie związane z zamkami do drzwi, pozostają do dyspozycji zawsze przez 7 dni w tygodniu. W tym czasie realizujemy zarówno standardowe zlecenia dotyczące np. montażu i wymiany zamków, jak i udzielamy pilnej pomocy w razie awaryjnego otwierania drzwi. Uzupełniając ofertę Pogotowia ślusarskiego, postawiliśmy także na sprzedaż zamków, która stanowi wyjście w stronę klientów oczekujących fachowej i kompleksowej obsługi na każdym poziomie. Posiadając doskonałe rozeznanie w branży systemów ochronnych do mieszkań, domów i przedsiębiorstw, nasi ślusarze polecają wybór zamków nawierzchniowych – szczególnie, gdy komuś zależy na pewnym i dodatkowym zabezpieczeniu swojego mienia.

Zamki Nawierzchniowe

Zamki nawierzchniowe, które polecają profesjonalni ślusarze

Wiele osób rozgląda się za najlepszymi zamkami do drzwi, ponieważ chce w pewny i trwały sposób zabezpieczyć swoje mieszkanie bądź prowadzone biuro. W Pogotowiu zamkowym zdajemy sobie sprawę z tego, jak ważne jest poczucie bezpieczeństwa, dlatego oferujemy jedynie sprawdzone mechanizmy, które sygnowane są znanymi i zaufanymi markami producentów zamków. Niezwykle ważne jest, aby dany zamek nawierzchniowy był wyprodukowany z trwałych i wysokiej jakości materiałów. Nierzadko najlepsze modele posiadają nadane certyfikaty, które mogą potwierdzić wspomnianą jakość czy stopień zapewnianego bezpieczeństwa. Ten rodzaj zamków do drzwi idealnie nadaje się do zastosowania w mieszkaniach i domach, choć bywa też mocowany w innych miejscach. Ślusarze z naszej placówki na co dzień zajmują się montażem zamków nawierzchniowych i na jego przykładzie wyjaśniają największą różnicę pomiędzy nimi, a modelami wpuszczanymi w drzwi.

Zlecenia montażu zamków nawierzchniowych i fachowa realizacja

W działającym 7 dni w tygodniu Pogotowiu ślusarskim często przyjmujemy zlecenia na montaż zamka nawierzchniowego, który wymaga precyzji i znajomości zasad jego funkcjonowania. Trzeba bowiem zaznaczyć, że w odróżnieniu od zamków wpuszczanych, które montuje się w drzwiach, modele nawierzchniowe – jak sama nazwa wskazuje – osadza się na skrzydle. Jest to więc doskonały wybór dla osób, które mają cienkie drzwi uniemożliwiające montaż zamka wpuszczanego, albo dla tych, które szukają dodatkowego zabezpieczenia. Odpowiednio dobrany zamek nawierzchniowy będzie solidny i wygodny w użytkowaniu, a zapewniane bezpieczeństwo będzie wynikało z wysokiej jakości materiałów, z których został wykonany. Dokładnie to można powiedzieć o zamkach nawierzchniowych Gerda, które są jednym z najpopularniejszych wyborów klientów Pogotowia zamkowego. W swojej ofercie posiadamy również wiele innych modeli, np. zamki nawierzchniowe Lob, które spełniają wymagania pod kątem bezpieczeństwa i trwałości. W razie pytań nasi ślusarze chętnie doradzą wybór najlepszego zabezpieczenia.