Montaż zamków

Montaż i zakładanie zamków – Gdańsk, Katowice, Poznań, Warszawa, Wrocław

Profesjonalny montaż zamków w całej Polsce

Postanowiłeś wymienić zamek? Pomożemy Ci w jego założeniu. Nasze całodobowe Pogotowie Zamkowe oferuje montaż wysokiej klasy zamków antywłamaniowych. Zapewniamy profesjonalną poradę i fachowy montaż zamków. Nie pozostawiaj zakładania zamków amatorom – skorzystaj z pomocy doświadczonego pogotowia ślusarskiego.

Możesz nas wezwać w każdym miejscu Polski – nasze zespoły ślusarzy działają m.in. w Gdańsku, Katowicach, Krakowie, Łodzi, Poznaniu, Warszawie i Wrocławiu.

Szeroki asortyment zamków do drzwi

Przed montażem zaoferujemy Ci szeroki wybór zamków polecanych producentów (m.in. Gerda, Ikon, Keso, Lob, Dom, Evva, Winkhaus, i wiele innych). Posiadamy zamki o różnorodnych parametrach technicznych. Do wyboru masz modele o zróżnicowanym zastosowaniu. Zakładamy zamki dostosowane do Twoich potrzeb i zalecanego poziomu bezpieczeństwa.

Zakładamy zamki do różnego typu drzwi:

  • metalowych
  • aluminiowych
  • drewnianych
  • szklanych

W asortymencie posiadamy także zamki do skrzynki pocztowej, zamki nawierzchniowe, zamki wpuszczane, zamki z gwintem oraz zamki do drzwi ewakuacyjnych.

Montaż zamków odbywa się bezpośrednio po Twojej akceptacji (modelu i ceny zamka) lub w uzgodnionym z Tobą terminie. Dotrzemy w każde miejsce, niezależnie od tego, gdzie mieszkasz. Skontaktuj się z naszymi biurami w Gdańsku, Katowicach, Krakowie, Łodzi, Poznaniu, Warszawie lub Wrocławiu.

Montaż zamka w drzwiach antywłamaniowych

Zakładamy zamki antywłamaniowe oraz wkładki posiadające Certyfikat Wyrobu Klasy Bezpieczeństwa 6 (stara klasa bezpieczeństwa C) Instytutu Mechaniki Precyzyjnej w Warszawie. Polecamy szczególnie wkładki antywłamaniowe szwajcarskiej firmy KESO.

Wybierając montaż zamków wysokiej klasy z certyfikatem masz pewność długiej niezawodności oraz że drzwi będą odporne na próbę włamania. Jeśli chcesz zabezpieczyć swój dom przed niepowołanymi gośćmi, wybierz wysokiej jakości modele oraz skorzystaj z ekipy, która profesjonalnie i fachowo zajmuje się zakładaniem zamków.

Zadzwoń do nas i wybierz interesujący Cię termin montażu zamka. Możesz wezwać nas o każdej porze niezależnie od tego, gdzie mieszkasz. Posiadamy filie m.in. w Gdańsku, Katowicach, Krakowie, Łodzi, Poznaniu, Warszawie i Wrocławiu.

Zakładanie zamków elektronicznych oraz wkładek elektronicznych

Zajmujemy się również montażem zamków elektronicznych oraz zakładaniem wkładek elektronicznych. Wykwalifikowani specjaliści zapewniają kompleksową obsługę zarówno klientów indywidualnych, jak i firm.

Zakładane zamki elektroniczne umożliwiają m.in. szybkie zmiany w opcjach dostępowych i uprawnieniach wejścia. Polecamy wkładki elektroniczne Verso CLIQ firmy IKON z koncernu ASSA ABLOY oraz zamki elektroniczne na karty z chipem Mifare firmy SALTO.

Montaż zamków w Gdańsku, Katowicach, Poznaniu, Warszawie i Wrocławiu

Posiadamy ponad 25-letnie doświadczenie w profesjonalnym zakładaniu zamków. Nie zostawiaj tej pracy amatorom – wezwij fachowców, którzy zadbają o to, aby zamek został poprawnie zamontowany i chronił Twój dom przed włamaniem.

Dzięki zadowoleniu klientów i dynamicznemu rozwojowi naszej firmy możemy działać na terenie całej Polski. Możesz wezwać ekipę Pogotowia Zamkowego m.in. z Gdańska, Katowic, Krakowa, Łodzi, Poznania, Warszawy i Wrocławia. Nasza wysoka pozycja w branży pozwala nam zaoferować Ci najniższe ceny montażu zamków na rynku!

Zakładanie zamków w drzwiach to nasz fach!

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług zakładania zamków. Możesz skorzystać z pomocy jednego z naszych oddziałów – oferujemy profesjonalny montaż zamków w: