Wymiana zamków

Wymiana zamków – Gdańsk, Katowice, Poznań, Warszawa, Wrocław

Profesjonalna wymiana zamka w drzwiach

Wymiana zamków

Zgubiłeś klucz do mieszkania? A może zamek w Twoich drzwiach się zacina i masz problem z ich otwarciem? Niezależnie od tego, dlaczego chcesz wymienić zamek, możesz skorzystać z pomocy profesjonalnego pogotowia ślusarskiego. Czekamy na Twój telefon 24 h na dobę – także w święta. Zgłoś się do nas, a zapewnimy Ci szybko przeprowadzoną i profesjonalną wymianę zamka na nowy (polecamy najlepszych producentów takich jak Gerda, Ikon, Dierre oraz innych).

Pogotowie Zamkowe to fachowa wymiana zamków w Gdańsku, Katowicach, Krakowie, Łodzi, Poznaniu, Warszawie i Wrocławiu. Dzięki filiom rozmieszczonym w całej Polsce możemy dotrzeć niemal wszędzie i służyć Ci pomocą wykwalifikowanych ślusarzy.

Specjaliści od wymiany zamków

Wymiana zamków powinna być przeprowadzana przez doświadczonego profesjonalistę. Nie powinno się tego typu prac pozostawiać amatorom. Wymieniany zamek należy usunąć odpowiednio ostrożnie, aby nie uszkodzić drzwi. Profesjonalny montaż zamka – zwłaszcza zamków antywłamaniowych z atestem – wymaga nie tylko wiedzy i umiejętności, ale również użycia specjalistycznego i nowoczesnego sprzętu. Wymieniamy zamki i montujemy nowe modele polecanych i sprawdzonych producentów – m.in. Gerda, Dierre, Fana, Ikon i inne.

Skorzystaj z wymiany zamków w przypadku, jeśli:

  • zgubiłeś klucze (awaryjne otwieranie zamków 24 h na dobę)
  • chcesz wymienić stary zamek na nowy
  • masz zamiar wymienić zamek zwykły na antywłamaniowy (w asortymencie posiadamy wysokiej klasy modele antywłamaniowe Gerda, Keso oraz inne)

Oferujemy wymianę zamków każdego typu – między innymi:

  • nawierzchniowych
  • wpuszczanych
  • listwowych
  • sztabowych
  • antywłamaniowych
  • przeciwpożarowych
  • wkładek patentowych

Oferujemy wyłącznie modele i podzespoły sprawdzonych producentów (m.in. Gerda, Ikon, Keso i wielu innych).

Korzystając z usług Pogotowia Zamkowego masz pewność, że obsługują Cię specjaliści od wymiany zamków. Przez przeszło 20 lat pracy w Gdańsku, Katowicach, Krakowie, Łodzi, Poznaniu, Warszawie i Wrocławiu nabyliśmy niezbędne umiejętności i doświadczenie. Jesteśmy dalecy od amatorszczyzny – dysponujemy nowoczesnym i profesjonalnym sprzętem, dzięki któremu zapewnimy Ci skuteczną wymianę zamków we wszelkiego typu drzwiach.

Wymiana zamka w drzwiach cena? Zadzwoń i sprawdź a będziesz miło zaskoczony

Dzięki dynamicznemu rozwojowi naszej firmy oraz licznym filiom w największych miastach Polski (m.in. Gdańsk, Katowice, Kraków, Łódź, Poznań, Warszawa, Wrocław) możemy zapewnić Ci najkorzystniejsze ceny wymiany zamków w branży. Zadzwoń do nas i przekonaj się, co możemy Ci zaoferować.

W asortymencie posiadamy zamki czołowych producentów, m.in.: Gerda, BAB, CR, Dierre, EVVA, FAB, Fana, Ikon, Keso, LOB, Mottura oraz wielu innych.

Nie tylko wymiana zamków w drzwiach

Oprócz wymiany zamków oferujemy szereg innych usług ślusarskich – m.in. zakładanie zamków (montaż) oraz naprawę zamków. Nasi technicy przechodzą regularne szkolenia z zakresu działania oraz serwisu drzwi różnych producentów (Gerda, BAB, Dierre, Fana oraz wszelkich innych).

Służymy również pomocą pogotowia ślusarskiego w przypadku potrzeby awaryjnego otwierania samochodu lub drzwi mieszkalnych.

Zapraszamy do korzystania z wymiany zamków oraz pozostałych naszych usług na terenie całego kraju – nasze filie rozmieszczone w największych miastach w Polsce (m.in. w Gdańsku, Katowicach, Krakowie, Łodzi, Poznaniu, Warszawie i Wrocławiu) pozwalają nam dotrzeć w każde miejsce. Jeśli potrzebujesz pomocy – skontaktuj się z nami.

Moje Pogotowie Zamkowe – ogólnopolski serwis 24 h:

600 – 072 – 722

Sprawdź również regionalne adresy naszych punktów w GdańskuKatowicachKrakowieŁodziPoznaniuWarszawie i Wrocławiu.