Naprawa zamków

Naprawa zamków – Gdańsk, Katowice, Poznań, Warszawa, Wrocław, Łódź

Serwis drzwi i naprawa zamków (Gerda i inni producenci)

Naprawa zamków ślusarz

Naprawa zamków to nie tylko „psiknięcie” sprayu do jego wnętrza. W ramach z usług pogotowia ślusarskiego i serwisu drzwi zapewniamy Ci kompleksową i – co najważniejsze – skuteczną naprawę zamków. Posiadamy liczne filie na terenie całego kraju (znajdziesz nas m.in. w Gdańsku, Katowicach, Krakowie, Łodzi, Poznaniu, Warszawie i Wrocławiu), dzięki czemu możesz skorzystać z naszej pomocy niemal w każdym miejscu Polski.

W ramach naprawy zamków (Gerda oraz inni producenci) i serwisu drzwi wykonujemy między innymi:

  • naprawę zamków wpuszczanych i nawierzchniowych
  • naprawę okucia drzwi
  • wyregulowanie zawiasów
  • naprawę i regulację drzwi antywłamaniowych z ryglem wielopunktowym

Jeśli zamek wymagający naprawy nie otwiera się, skontaktuj się z nami – nasi technicy wykonają awaryjne otwieranie drzwi (wykonujemy również awaryjne otwieranie samochodu).

Naprawa zamków i serwis drzwi w każdym zakątku Polski

Pogotowie zamkowe wymiana zamków

Dotrzemy do Ciebie niezależnie od tego, gdzie będziesz potrzebował pomocy z naprawą zamków. Nasze ekipy specjalistyczne działają w szeregu największych miast Polski: Gdańska, Katowic, Krakowa, Łodzi, Poznania, Warszawy i Wrocławia. Dzięki rozbudowanej sieci wykwalifikowanych pracowników, jesteśmy w stanie szybko do Ciebie przyjechać i sprawnie przeprowadzić naprawę zamków oraz serwis drzwi (zewnętrznych, wewnętrznych, aluminiowych, stalowych, szklanych, a także przeciwpożarowych – ognioodpornych).

Wykonujemy naprawę zamków oraz serwis drzwi takich producentów, jak: Gerda, Dierre, Porta, Solo i Witex. Doskonale znamy specyfikę drzwi każdego z producentów, dzięki czemu dokonujemy szybkiego i w pełni skutecznego serwisu. Niezależnie od tego, czy posiadasz drzwi Gerda, czy innego producenta – zapewnimy Ci kompleksową pomoc i dokonamy pełnej naprawy Twoich zamków.

Dla stałych klientów Pogotowia Zamkowego przygotowaliśmy specjalną ofertę „konserwacji drzwi i zamków”.Klientów, którzy jeszcze nie posiadają Karty Stałego Klienta zapraszamy do naszego biura lub sklepu. Kartę Stałego Klienta można uzyskać również dzwoniąc do nas lub drogą poczty elektronicznej.

Wykwalifikowana kadra profesjonalnych ślusarzy

Nasi technicy przeprowadzający naprawę zamków przechodzą regularne szkolenia z zakresu serwisu drzwi różnych producentów (m.in. Gerda i inne). Możemy Ci zagwarantować najwyższą jakość usług i kompleksową obsługę od momentu przyjęcia zgłoszenia do momentu skutecznie zakończonej naprawy zamka. Dzięki stałym, wysokim standardom pracy naszej firmy, możesz liczyć na profesjonalną pomoc niezależnie od tego, czy naprawy zamków dokonujesz w Gdańsku, Katowicach, Krakowie, Łodzi, Poznaniu, Warszawie czy Wrocławiu.

Jeśli naprawa i serwis nie pomogą – wymiana i montaż zamków

Może się zdarzyć, że uszkodzenia zamka nie pozwolą na jego skuteczną naprawę. W takich wypadkach również możesz na nas liczyć. Jeśli naprawa zamków okaże się niemożliwa, zaproponujemy Ci wymianę zamka na nowy w wyjątkowo niskiej, oferowanej przez nas cenie. Pomożemy Ci dobrać odpowiedni zamek do Twoich drzwi spośród dostępnych modeli i producentów (m.in. Gerda, BAB, CR, Dierre i inne). Montaż zamka przeprowadzamy wyjątkowo sprawnie i szybko – dojedziemy do Ciebie z Gdańska, Katowic, Krakowa, Łodzi, Poznania, Warszawy lub Wrocławia. Po fachowo przeprowadzonym zakładaniu zamka drzwi od razu są gotowe do działania.

Nie licz na amatorów – skorzystaj z profesjonalnej pomocy fachowców

Znalezienie odpowiedniego ślusarza do naprawy zamków to nieraz problem przyprawiający o ból głowy. Dzięki Pogotowiu Zamkowemu nie musisz się już o to martwić. Specjaliści czerpiący wiedzę i umiejętności z wieloletniego doświadczenia naszej firmy są dla Ciebie dostępni 24 h na dobę, 7 dni w tygodniu w każdym miejscu Polski. Naprawę zamków i serwis drzwi możesz zamówić z Gdańska, Katowic, Poznania, Warszawy i Wrocławia. Nasi ślusarze dokonają naprawy zamków niezależnie od typu i producenta – Gerda, Dierre, Fana, Ikon, Keso i wszelkich innych.

Skontaktuj się z najbliższym punktem naprawy zamków i serwisu drzwi: